simple html website building software

O NAS

Kierując się najnowszymi trendami w sztuce filmowej, oraz wykorzystując wiedzę i bogate doświadczenie, chcemy przedstawić Państwu filmy, do których z przyjemnością będzie się wracało. U nas nie ma przydługawych scen, nudnych animacji gołąbków, różowych rameczek czy przewijających się w nieskończoność obrączek. Wszystko ujęte jest w bogaty, treściwy reportaż z Waszego dnia.

Odwiedź nas na:
FACEBOOK
VIMEO


właścicielem serwisu PHOTOEXPO jest  firma   OPOLDOM

KONTAKT
tel:    +48  604 103 331    /   +48  694 356 323
e-mail:     biuro@photoexpo.pl

Napisz do nas !

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE CIEKAWYCH , KREATYWNYCH I EMOCJONALNYCH FILMÓW ŚLUBNYCH DLA NASZYCH KLIENTÓW. CHCEMY INSPIROWAĆ... I BYĆ INSPIROWANI PRACUJĄC Z WAMI. PRACUJEMY NIESZABLONOWO, DYSKRETNIE I PROFESJONALNIE... MYŚLĄC I CZUJĄC. TWORZYMY INDYWIDUALNE I WYJĄTKOWE PRODUKCJE DZIĘKI CZEMU BĘDZIECIE WRACAĆ DO WASZEGO FILMU PO LATACH. 
Filmujemy śluby, wesela, wydarzenia firmowe. Realizujemy wyjątkowe klipy ślubne i teledyski. Pracujemy głównie na terenie województwa Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego, ale też filmujemy śluby w innych regionach Polski. Nie ograniczamy się do jednego miejsca i jednego schematu.... jesteśmy otwarci na nowe ślubne i weselne wyzwania !!! :)