bootstrap site development software download

Filmy realizowane są przez profesjonalnych operatorów z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu ( steadycam, slider, monopod, tripod).

Wszystkie filmy powstają przy użyciu lustrzanek Canon DSLR, z wymiennymi obiektywami, o dużej plastyce, głębi i kolorze obrazu.

Dźwięk rejestrowany jest za pomocą zewnętrznych i wbudowanych rejestratorów dźwięku, dzięki czemu głos w kościele czy na sali jest czysty i wyraźny.

Zapraszamy do kontaktu po szczegółową ofertę oraz do umówienia się na spotkanie.

KONTAKT
tel:    +48  604 103 331    /   +48  694 356 323
e-mail:     biuro@photoexpo.pl

Napisz do nas !

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE CIEKAWYCH , KREATYWNYCH I EMOCJONALNYCH FILMÓW ŚLUBNYCH DLA NASZYCH KLIENTÓW. CHCEMY INSPIROWAĆ... I BYĆ INSPIROWANI PRACUJĄC Z WAMI. PRACUJEMY NIESZABLONOWO, DYSKRETNIE I PROFESJONALNIE... MYŚLĄC I CZUJĄC. TWORZYMY INDYWIDUALNE I WYJĄTKOWE PRODUKCJE DZIĘKI CZEMU BĘDZIECIE WRACAĆ DO WASZEGO FILMU PO LATACH. 
Filmujemy śluby, wesela, wydarzenia firmowe. Realizujemy wyjątkowe klipy ślubne i teledyski. Pracujemy głównie na terenie województwa Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego, ale też filmujemy śluby w innych regionach Polski. Nie ograniczamy się do jednego miejsca i jednego schematu.... jesteśmy otwarci na nowe ślubne i weselne wyzwania !!! :)