easy drag and drop web builder software download

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1.Co nas wyróżnia z pośród wielu innych firm?

Wyróżnia nas głównie to, że jako nieliczni filmujemy lustrzankami cyfrowymi. Ponadto wysoka jakość, kreatywność, przystępna cena.

2. Co wchodzi w zakres filmowania i fotografowania?

Zakres zależy wyłącznie od Was i może obejmować przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele, poprawiny, plener. Standardowo rozpoczynamy od przygotowań (od godz. 10.00), a kończymy na oczepinach (max. godz. 1.00 w nocy).

3.Czy można zrezygnować z nagrań przygotowań lub pleneru?

Oczywiście, że nie są to elementy obowiązkowe, ale trzeba mieć na uwadze, że obniży to atrakcyjność Waszego filmu.

4.Czy z sesji plenerowej powstaje osobny reportaż?

W zależności od Państwa oczekiwań jest możliwe nagranie osobnego klipu z pleneru, bądź też jedynie ujęć wykorzystywanych w głównym klipie „highlights”.

5.Czy sesję plenerową można nagrać w dniu ślubu?

Jest taka możliwość, lecz zdecydowanie odradzamy. Lepiej umówić się na inny termin, bez pośpiechu, gdy jesteście w pełni zrelaksowani.

6.Czy aby podpisać umowę konieczny jest przyjazd do Opola?

Nie jest to konieczne. Umowę można zawrzeć drogą korespondencyjną.

7.Jak zarezerwować termin?

Jedyna możliwość rezerwacji terminu to podpisanie umowy i wpłata zadatku.

8.Jakim sprzętem filmujecie i fotografujecie?

Materiały filmowe oraz zdjęcia wykonujemy wyłącznie lustrzankami cyfrowymi z zastosowaniem jasnych obiektywów. Dla uzyskania lepszych efektów wizualnych i jakości używamy stabilizatorów obrazu i zewnętrznych rejestratorów dźwięku.

9.Jak długi jest film?

Teledysk trwa około 2 – 4 minut, reportaż łącznie około 50 – 90 minut, zależnie od zakresu zlecenia i Waszych oczekiwań. Zdecydowanie odradzamy długie filmy.

10.Jak długo musimy czekać na film lub zdjęcia?

Czas oczekiwania na gotowy materiał filmowy lub zdjęcia to okres od 30 do 90 dni. Każdy „surowy” materiał (tak filmowy jak i zdjęcia) wymaga dokładnego przejrzenia, wyselekcjonowania, montażu (obróbki) i nagrania na płyty. Tylko filmowcy amatorzy są w stanie oddać kilkugodzinny film następnego dnia.

11.Czy możemy uczestniczyć przy montażu filmu lub wyborze zdjęć?

Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania i sugestie, z którymi zapoznajemy się przed końcową realizacją zlecenia. Zakładamy, że wybierając nas polegacie na naszym doświadczeniu i kreatywności. Ponadto selekcja, obróbka i montaż to wielogodzinny proces.

12.Czy otrzymamy „surowy” materiał?

Nie dajemy tzw. „surówek”.

KONTAKT
tel:    +48  604 103 331    /   +48  694 356 323
e-mail:     biuro@photoexpo.pl

Napisz do nas !

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE CIEKAWYCH , KREATYWNYCH I EMOCJONALNYCH FILMÓW ŚLUBNYCH DLA NASZYCH KLIENTÓW. CHCEMY INSPIROWAĆ... I BYĆ INSPIROWANI PRACUJĄC Z WAMI. PRACUJEMY NIESZABLONOWO, DYSKRETNIE I PROFESJONALNIE... MYŚLĄC I CZUJĄC. TWORZYMY INDYWIDUALNE I WYJĄTKOWE PRODUKCJE DZIĘKI CZEMU BĘDZIECIE WRACAĆ DO WASZEGO FILMU PO LATACH. 
Filmujemy śluby, wesela, wydarzenia firmowe. Realizujemy wyjątkowe klipy ślubne i teledyski. Pracujemy głównie na terenie województwa Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego, ale też filmujemy śluby w innych regionach Polski. Nie ograniczamy się do jednego miejsca i jednego schematu.... jesteśmy otwarci na nowe ślubne i weselne wyzwania !!! :)